A+ A A-

 

Milaslı esnaf Levent Akyer, Milas Belediye Beçin Gençlikspor takımıyla düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.

131117akyerr.jpg
Haber: Sercan Ergin
Milas’ın tanınmış esnaflarından ve eski hakemlerden Levent Akyer, Milas Belediye Beçin Gençlikspor Birinci Amatör Küme takımına; Beçin TKİ Salonu’nda kahvaltı verdi.
Akyer,’in düzenlediği ve sporun konuşulduğu sabah kahvaltısında; Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor Kulübü Başkanı Erhan Çiftçi, Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Uğur, Mehmet Emin Şentürk, CHP Milas Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Yiğit ve Muğla Mahalli Birinci Amatör Küme’nin grup şampiyonluğuna oynayan takımı Beçin Gençlikspor takımı sporcuları ve basın mensupları katıldı.
Kahvaltıda konuşma yapan Akyer, kahvaltıya teşrif eden yöneticilere, basın mensuplarına ve sporculara teşekkür etikten sonra, “Bundan böyle her zaman Milas Belediye Beçin Gençlikspor takımının yanında olacağım” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin