A+ A A-

 

Milas Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen futsal müsabakaları, oynanan maçlarla sürüyor.

111117futbal_3a790.jpg
Haber: Sercan Ergin
Milas Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği ‘Erkekler ve Bayanlar Futsal Müsabakaları’ Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Milas Spor Salonunda devam ediyor.
Bayanlar ve Erkekler Futsal müsabakalarını; beden eğitimi öğretmenleri Ali Akın Çilek, Soner Becek, Filiz Beycur, Hasan Başaran, Ümit Demir, Mustafa Emekli yönetiyor.
Milas Doktor Mete Ersoy Anadolu Lisesi, Milas Sebahattin Akyüz Fen Lisesi, Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi takımlarının yarıştığı futsal müsabakaları kıyasıya sürdürüyor.
Önümüzdeki hafta sonu tamamlanacak olan futsal erkekler müsabakalarında yer alan sporcuların yetenekli oyunları, sporseverler tarafından beğeni topluyor. 4 okul takımının katıldığı kızlar futsal müsabakalarına ise yüzlerce sporsever ilgi ile takip etti. Kız sporcuların kısa sürede hazırlandıkları ve oynadıkları futsal turnuvasında, yetenekli kızların olması herkesin dikkatini çekti.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin