A+ A A-

 

Milas Atatürk Spor Kompleksi’nde oynanan voleybol maçında, maçın kazananı Muğla Büyükşehir Belediyesi Veteranlar takımı oldu.

131017volmusabaka.jpg
Haber: Sercan Ergin
Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm, Gençlik ve Spor Daire Başkanlığının, Milas Atatürk Spor Kompleksi’nde düzenlediği kamu kurum ve kuruluşları arası voleybol turnuvası takımlarından; Muğla Büyükşehir Belediyesi Veteranlar ile Milas Milli Eğitim C takımları karşı karşıya geldi.
Spor kompleksinde düzenlenen müsabakayı; Muğla bölgesi hakemlerinden Ali Kemal Sarı, Cemal Yurtseven, Cengiz Meriç, Recep Yüksel yönetti.
Grubunda oynadığı müsabakaları kazanan ve gruptan çıkmayı garantileyen Muğla Büyükşehir Belediyesi Veteranlar ile aynı grupta mücadele eden Milas Milli Eğitim C takımı sahaya şu kadrolarıyla çıktılar.
Muğla Büyükşehir Belediyesi Veteranlar takımı: Ümit, Ferruh, Nihat, Sertan, Ali Şalk, Saim, Ali Boz, Ali İnan.
Milas Milli Eğitim C takımı: Ali Uyanık, Yusuf Kırçın, Hasan Karataş, Barış Öztürk, İbrahim Öztürk, Mehmet Bulut, Uğur Maden, Tuncay İn, Aygün Işıkol.
Müsabakanın ilk setinde, Muğla Veteranlar takımı seti 25-18 alırken, müsabakanın ikinci setinde Muğla Veteranlar takımı 11 fark geride olmasına rağmen seti 25-23 kazandı.
Müsabakanın son setinde, Muğla Veteranlar takımı seti 25-17 alarak 4 müsabakada, 4 galibiyet elde etti.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin