A+ A A-

 

Türkiye’de aldığı başarılı sonuçlarla adından söz ettiren Milas Belediyespor voleybol takımı, yetenekli voleybolcular yetiştirmek için alt yapı takımını kurdu.

1210417voleybol.jpg
Haber: Sercan Ergin
Kurulduğu günden, bugüne kadar voleybol alanında bayanlar takımında aldığı başarılı sonuçlarla Türkiye’de sükse yapan Milas Belediyespor; bayan voleybol takımı ve Türkiye Voleybol Federasyonu Erkekler İkinci Ligi’nde yer alan profesyonel takımına yetenekli voleybolcu yetiştirmek için küçükler alt yapısını kurdu.
Yeni yapılanma hakkında bilgi veren Milas Belediyespor Kulübü Kurucu Üyesi Eşref Mete, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “İki yıl önce kurduğumuz yıldız erkekler voleybol takımımızın, Muğla Mahalli Ligi’nde aldığı başarılı sonuçların ardından, 2004 ve 2005 doğumlulardan oluşan minik erkekler voleybol takımımızı kurduk. Minik erkekler voleybol takımımızı, Beden Eğitimi Öğretmeni Ünsal Çelik hocamız çalıştırıyor. Haftada 3 gün yapılan çalışmalarla, mart ayında Minik Erkekler Ligi’ne katılacağız. Milas Belediyespor’un amacı, kendi alt yapımızda yetiştirdiğimiz yetenekleri profesyonel takımımıza kazandırmak.”

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin