A+ A A-

 

Muğla Mahalli Ligi’nin yeni takımlarından Milas Erginspor U16 takımı, 2017-2018 sezonu U16 Ligi müsabakasında B.B. Bodrumspor ile oynadığı müsabakada farklı yenildi.

111017ergin_fddf8.jpg
Haber: Sercan Ergin
Bodrum Belediyesinin sahasında oynanan Muğla Mahalli Ligi U16 takımı maçlarında, B.B. Bodrumspor ile Erginspor U16 takımları karşılaştı.
Müsabakayı; Serkan Cantürk, Hasan Cebeci, Şivan Kesici yönetti.
U16 Ligi sezonunun ilk müsabakasında her iki takım sahaya şu kadro ile çıktılar.
B.B.Bodrumspor: Muhammet Öksüzsoy, Efe Akyürek, Batuhan Satıcı, Erhan Uzunkaya, Yusuf Karaköse, Şerefcan Kartal, Farukcan Dedbağ, Furkan Semercioğlu, Barış Tarhan, Umur Dikkocak, Mehmet Mert Kayhan ve Takımın Teknik Sorumlusu Kemal Sert.
Milas Erginspor: İsmail Seymen Dursun, Halilcan Akdeniz, Salih Akbaş, Beşir Mermer, Mustafa Turgut, Muhammet Hüseyin Bayoğlu, Tufan Otlak, Mustafa Çakır, Selçuk Akün, İzzetcan Bulut, Süleyman Güler.
Güzel bir zeminde oynanan müsabakaya her iki takım iyi başladı. Müsabakanın 8.,12. dakikalarında Erginspor takımı kalecisi İsmail Seymen, mutlak iki golü başarıyla kurtardı. Oyunun 13.dakikasında B.B.Bodrumsporlu Yusuf, takımını 1-0 öne geçiren golü kaydetti. Maçın 22.,28 dakikalarında B.B.Bodrumsporlu Barış ve Furkan’ın attığı gollerle skor 3-0 oldu. Maçın 38. ve 40. dakikalarında B.B.Bodrumsporlu Erhan’ın attığı şık gollerle skor 5-0’a ulaştı. Devre 5-0 sona erdi.
İkinci yarıya tempolu başlayan B.B. Bodrumspor, maçın 48. dakikasında Şerefcan, 52. dakikasında Umut, 55. dakikasında Farukcan, 59. dakikasında Batuhan, 63.dakikasında Farukcan, 68. dakikada Mehmet Mert ve 78. dakikasında Yasin’in attığı gollerle müsabaka 12-0 sona erdi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin