A+ A A-

 

Muğla Büyükşehir Belediyesinin, Muğla Mahalli Ligi’nde yer alan kulüplere verdiği sabah kahvaltısı Muğla Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.

101017kahvalti.jpg
Haber: Sercan Ergin
Türkiye’nin en modern salonlarından biri olan Muğla Büyükşehir Belediyesinde düzenlenen kahvaltıya; Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm Gençlik ve Spor Daire Başkanı Ali İnan, Muğla ASKF Genel Sekreteri Mustafa Yandık, Muğla Büyükşehir Belediyesi daire amirleri, Muğla Mahalli Ligi’nde yer alan takımların yönetim kurulu üyeleri katıldı.
Sunuculuğunu Naz Göktaş’ın yaptığı kahvaltıda ilk konuşmayı, Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm Gençlik ve Spor Daire Başkanı Ali İnan yaptı.
Daire Başkanı Ali İnan, 2017-2018 yılında yapılan çalışmaları ve yapılacak olan yardımlardan bahsetti. Ali İnan’dan sonra söz alan Muğla ASKF Genel Sekreteri Yandık, 2017-2018 sezonunda yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Kahvaltıda konuşma yapan Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş; kahvaltıya gelen spor camiasına hoş geldiniz diyerek, 2017-2018 sezonunda tüm takımlara başarılar diledi. Sevgi ve saygı içerisinde geçen kahvaltıda konuşma yapan Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün; zor şartlarda görev yapan bütün takımlara 2017-2018 sezonunda başarılar diledi. Gürün, bugüne kadar Muğla Mahalli Ligi’nde yer alan takımlara yaptıkları yardımlar ve bundan sonra yapacakları yardımlar hakkında geniş bilgi verdi.
Kahvaltı sonrasında Muğla Mahalli Ligi’nde yer alan takımların yöneticileri, Muğla Büyükşehir Belediyesinin yapmış olduğu maddi yardımlar için teşekkür edip, sıkıntılarını dile getirdiler.
Kahvaltı çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin