A+ A A-

 

Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından açılan yaz spor okulunun basketbol kursu önümüzdeki hafta sona erecek.

120817ibrahimhoca.jpg
Haber: Sercan Ergin
Her yıl Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından okulların tatile girmesi sonrasında açılan yaz spor okulu, minik basketbolculara Beden Eğitimi Öğretmeni İbrahim Şahin hocanın nezaretinde eğitiyor. Haftanın üç günü Milas Kapalı Spor Salonu’nda yapılan çalışmalar, önümüzdeki hafta sonu yapılacak antrenman sonrasında sona erecek. Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün düzenlediği yaz spor okulu hakkında konuşan Beden Eğitimi Öğretmeni İbrahim Şahin şunları söyledi: “Milas’ta futbol branşına olduğu gibi basketbol branşına da ilgi çığ gibi büyüyor. Yaz spor okuluna bu yıl basketbol dalında katılım yüksek oldu. Haftanın üç günü yapılan çalışmalara 42 minik basketbolcuyla çalışıyoruz. Minik basketbolcuların aile bireyleri de salona gelerek çocuklarına tribünden destek veriyor. Yaz spor okulu çalışmaları önümüzdeki hafta sonu sona erecek.”

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin