A+ A A-

 

Milas Gençlikspor Kulübü bünyesinde yer alan kick boks branş sporcusu, Mert Kaya Balkıran Samsun’da düzenlenecek olan milli takım seçmeleri öncesinde Milas Belediye Başkanvekili Faik Karagöz’ü ziyaret etti.

030817sporcu.jpg
Haber: Sercan Ergin

Milas Gençlikspor Kulübü bünyesinde bulunan kick boks branş sporcusu Mert Kaya Balkıran, Samsun’da düzenlenecek milli takım seçmelerine katılacak.
Daha önceki katıldığı turnuvada gençler kategorisinde 94 kg ile yarışan ve Türkiye üçüncüsü olan Milaslı sporcunun hedefi milli takıma seçilmek.
Samsun’da 03-06 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek olan seçmeler öncesi Milas Belediye Başkanvekili Faik Karagöz’ü makamında ziyaret eden Balkıran, turnuva hakkında bilgi aktararak hedefinin milli takıma seçilerek Milas ve Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmek olduğunu söyledi.
Ziyaret için başarılı sporcu Balkıran’a teşekkür eden Başkanvekili Karagöz; Samsun’daki seçmelerde başarılar diledi ve Milas Belediyesi olarak her türlü desteği sağlayacaklarını belirtti.
Karagöz ayrıca başarılı sporcunun, Samsun’a gidişteki yol masraflarının da Milas Belediyesi tarafından karşılanacağını kaydetti.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin