A+ A A-

 

Milas Belediyesi tarafından açılan kış dönemi satranç kursu, düzenlenen satranç şenliğinin ardından sonlandı. Talep gelmesi durumunda temmuz ayı içerisinde yaz dönemi satranç kursu tekrar açılacak.

100617kis.jpg
Haber: Hamza Balandı

Milas Belediyesi tarafından açılan kış dönemi satranç kursu, düzenlenen satranç şenliğinin ardından sona erdi. Yeterli talep gelmesi durumunda temmuz ayı içerisinde, yaz dönemi satranç kursu tekrar açılacak.
Milas Belediyesi Çocuk Kütüphanesi’nde düzenlenen satranç branşında eğitim alan anasınıfı öğrencileri madalyalarını alarak kurs süresini tamamladı. Yıl boyunca devam eden ve eğitmenliğini Elif Vildan Altunbozar’ın yaptığı satranç kursunda, hafta içi olmak üzere anasınıfı yaş gruplarına eğitim verildi.
Yıl boyunca devam eden satranç kursu sonunda, çocuk kütüphanesinde düzenlenen satranç şenliği ile minik öğrencilere madalya veridi. Milas Belediyesi ile Türkiye Satranç Federasyonu Milas İlçe Temsilciliği işbirliği ile 2016-2017 sezonunda; Milas Belediyesi Çocuk Kütüphanesi Satranç Eğitim Merkezi’nde açılan kursa katılan öğrencilere madalyaları TSF Milas İlçe temsilcisi Elif Vildan Altunbozar ve Milas Belediyespor yöneticisi Ümit Demirbacak tarafından verildi.
Madalya töreni öncesinde kısa bir konuşma yapan TSF Milas İlçe temsilcisi Elif Vildan Altunbozar, katkı ve desteklerinden dolayı Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a teşekkür etti.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin