A+ A A-

 

Muğla Mahalli Bayanlar Yıldız Kızlar Voleybol Ligi takımlarından Milas Belediyespor Yıldız Kızlar ile Milas Erginspor Yıldız Kızlar takımları cumartesi günü Milas Belediye Atatürk Kapalı Spor Salonunda saat 15.00’da karşı karşıya gelecek.

Milas Belediye Yıldız Kızlar İle Ergin Spor Yıldız Kızlar Hafta Sonu Karşı Karşıya Gelecekler
Haber: Sercan Ergin

Cumartesi günü oynanacak müsabaka hakkında görüşlerini aldığımız Milas Erginspor Kulübü Basın Sözcüsü Ayşegül Ekmekçioğlu gazetemize şunları söyledi; “Cumartesi günü Muğla Bayanlar Voleybol liginde üç kez il Şampiyonluğu yaşayan Milas Belediyespor yıldız kız takımıyla karşı karşıya geleceğiz. Milas Belediyespor Bayanlar Yıldız Kız Takımı Elit Kız Voleybolcularıyla müsabakanın Favorisi. Biz Milas Erginspor olarak sahaya haddimizi bilerek çıkacağız. iki yıldan beri karşı karşıya geldiğimiz Milas Belediyespor Yıldız Kızlar ve Milas Erginspor Yıldız Kızlar müsabakaları güzel görüntülerle başladı ve aynı güzelliklerle sona erdi. Müsabakada Rakibimiz maçın mutlak favorisi olduğu için rakibimize başarılar diliyorum” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin