A+ A A-

 

Muğla Mahalli Bayanlar Yıldız Kızlar Ligi müsabakaları bugün Muğla’nın muhtelif ilçelerinde oynanacak olan müsabakalarla başlıyor.

Yıldız Kızlar Ligi Başlıyor
Haber: Sercan Ergin

Muğla Mahalli Yıldız Kızlar Ligi A gurubunda üç kez il birincisi olan Milas Belediyespor Yıldız Kız Voleybol Takımı başta olmak üzere Milas Erginspor, Milas Dörtyol Gençlikspor, Milas Özge Koleji Yıldız Kız takımları aralıksız 6 hafta birbirleriyle Milas Belediye Atatürk Kapalı Spor Salonu Kompleksinde karşı karşıya gelecekler.
Bugün saat 18.30’da Milas Erginspor takımı ile Milas Dörtyol Gençlikspor takımları karşı karşıya gelecekler.
Muğla bölgesi hakemlerinin yöneteceği Yıldız Kızlar Liginde yer alan Milas Belediyespor, Milas Özge Koleji, Milas Dörtyol Gençlikspor, Milas Erginspor Yıldız Kızlar takımlarımıza Milas Medya Grubu olarak başarılar diliyoruz.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin