A+ A A-

 

Milas Milli Eğitim Müdürlüğü ile Milas Gençlik ve İlçe Spor Müdürlüğü’nün düzenlediği liselerarası futbol müsabakaları Milas Şehit Metin Özcan Stadyumunda devam ediyor.

Futbol müsabakaları kaliteli geçiyor
Haber: Sercan Ergin

Muğla bölgesi hakemlerinden Nurullah Çınar Kurtuluş, Nazmi Yılmaz, Yunus Emre Yıldırım isimli hakemlerin yönettiği müsabakalarda bugüne kadar alınan neticeler şöyle.
Atatürk Teknik ve Anadolu Lisesi 3 - Milas Anadolu Lisesi 2, Milas Endüstri Meslek lisesi 7 - Milas Sınav Anadolu Lisesi 0, Milas Lisesi 3 - Milas Şehit Murat İnci İmam Hatip Anadolu Lisesi 1
Beden Eğitimi Öğretmeni aynı zamanda Milas Milli Eğitim Spor Koordinatörü Filiz Beycur üç günden beri oynanmakta olan liselerarası futbol müsabakaları hakkında şunları söyledi.
“Liselerarası futbol müsabakalarında yer alan okul takımlarımız müsabaka içerisinde birbirlerine son derece saygılı davranarak centilmenlik örneği sergilemekte. Müsabakaları yöneten futbol hakemlerimiz iyi niyetleriyle müsabakaları çok iyi yönetmekteler. Futbol müsabakalarında en küçük yanlış yok. Müsabakalara Pazartesi gününden itibaren devam edilecek.”

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin