A+ A A-

 

Milas Gençlik ve İlçe Spor Müdürlüğü ile Milas Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği Liselerarası Futbol Müsabakaları Milas Şehit Metin Özcan Stadyumunda başladı.

Liselerarası futbol müsabakaları başladı
Haber: Sercan Ergin

Çarşamba günü sabah saat 10’da başlayan liseler arası futbol müsabakasını Muğla Bölgesi hakemlerinden Nurullah Çınar Kurtuluş, Nazmi Yılmaz, Yunus Emre Yıldırım üçlüsü yönetti.
Her iki takım sahaya şu kadrolarıyla çıktılar.
Milas Sınav Anadolu Lisesi: Kaleci Sercan, Berkant, Ekin, Mehmet, Ali, Doğukan, Murat, Samet, Caner, İlker, Göksu
Takımın teknik direktörü Kemal Evren Keskin.
Milas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi: Kaleci Koray, Seçkin, Utku, Umut, Aşkın, Furkan, Atakan, Ömürcan, Serbay, Sertan, Gençer
Takımın teknik direktörü Ümit Demir
Müsabakaya istekli başlayan Endüstri Meslekspor 9 ve 22. dakikalarda Sertan’ın ayağından bulduğu gollerle 2 - 0 öne geçti. Oyunun 25 ve 33. dakikalarında Kerem ile skoru 4 - 0 yaptı. İlk yarı 4 - 0 Milas Endüstri Meslek takımının üstünlüğü ile sona erdi.
İkinci yarıya da hızlı başlayan Milas Endüstri Meslekspor takımı 55 ve 63 dakikalarda Fikretin attığı gollerle skoru 6 - 0 yaptı. Maçın 70. dakikasında Sertan şık bir golle skoru 7 - 0 yaptı.
Müsabaka 7 - 0 Milas Endüstri Meslek Lisesi takımının üstünlüğü ile sona erdi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin