A+ A A-

 

Gençlik Hizmetleri Milas İlçe Spor Müdürlüğü ile Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği Milas Liselerarası Genç Kızlar Voleybol Turnuvası Milas Belediyesi Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda oynanan gurup müsabakaları ile sona erdi.

Liselerarası bayanlar voleybol müsabakaları sona erdi
Haber: Sercan Ergin

Milas Genç Kızlar Bayanlar Voleybol Müsabakalarını Muğla bölgesi hakemlerinden Turgut Uzunçakmak, Taner Kayar, Filiz Kın, Meliha Tosun, Feride Gökçe, Olgun Akdoğan, Burak Köleoğlu, Recep Yüksel, Ali Kemal Sarı, Yasemin Altıner isimli hakemler yönetti.
Geçtiğimiz hafta Pazartesi günü başlayan bir hafta sonra sona eren Genç Kızlar Voleybol Müsabakalarında gruplarında ilk ikiye girme başarısı gösteren Milas Cumhuriyet Anadolu Lisesi takımı ile Milas Anadolu Lisesi takımları önümüzdeki günlerde tarafsız saha olan Muğla’da mücadele edilecek.
Genç Kızlar Play Off müsabakalarında Milasımızı temsil edecekler. Milas Medya Grubu olarak Muğla’da il birinciliği müsabakalarına katılacak olan Milas Anadolu Lisesi ile Milas Cumhuriyet Anadolu Lisesi takımlarımıza başarılar diliyoruz.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin