A+ A A-

 

Geçtiğimiz yıl Türkiye Mastırlar Liginde elde ettiği inanılmaz başarılarla Türkiye’de adını duyuran Mastırlar Türkiye Şampiyonu olan Milasspor Mastırlar takımı 10 Kasım Pazar günü Manisa deplasmanında Manisa Mastırlar takımıyla karşı karşıya gelecek.

07112019milasspormastirlartakimideplasmanda.jpg
Haber: Sercan Ergin

Hafta sonu deplasmanda oynayacakları Manisa Mastırlar maçı öncesinde görüşlerini aldığımız Milasspor Mastırlar takımı kurucu üyesi Erkan İşli yaptığı açıklamada “geçen yılın başarılı teknik adamı Mehmet Kabak hocanın Yeni Milasspor’da görev alması nedeniyle bu sezon Milasspor Mastırlar futbol takımını ben çalıştıracağım. Pazar günü ligin ikinci karşılaşması için Manisa’ya hareket edeceğiz. 10 Kasım Pazar günü Manisa stadında Manisa Mastılar takımı ile karşı karşıya geleceğiz. Bu müsabaka öncesinde hazırlıklarımızı tamamladık. Manisa’ya üç puan almak için gideceğiz” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin