Uyarı
  • JCacheStorageFile::_filesInFolderJFolder: :delete: Yol bir klasör değil. Yol: /home/gazetemilas/public_html/cache-degisti
A+ A A-

 

Muğla Mahalli Süper Amatör küme takımı Yeni Milasspor’da 2019 - 2020 sezonunda görev yapacak teknik adamlar belli oldu. Teknik kadro Mehmet Kabak ve yardımcılarından oluşacak…

08102019yenimilassporantrenorekibi22.jpg
Haber: Emre Baştaşkın

Yeni Milasspor’da sona erecek transfer dönemi öncesi anlaşma sağlanan futbolcuların dışında dünde teknik kadro belirlendi. Milaslı ekip olmasına hassasiyet gösterilirken teknik kadronun başına Mehmet Kabak getirildi. Mor beyazlı takımın teknik direktörü Mehmet Kabak uzun yıllar Denizlispor, Ankara Arkasspor, Giresunspor, Yeni Milasspor, Muğlaspor, İstanbul Zeytinburnuspor takımlarında profesyonel futbol oynadı. Yeni Milasspor ile takımla sözleşme imzalayan deneyimli teknik adamın yardımcılıklarına eski Yeni Milassporlu Mustafa İçöz, Mustafa Tireli ve Mehmet Kurşun getirildi.
Muğla futbolunun tanınmış teknik adamlarının nezaretinde çalışmalarına bugün Milas Belediyesi Selimiye Sahasında başlayacak olan Yeni Milasspor kulübü yeni sezon hazırlıkları için Kulüp başkanı Öcal Yüksel bu sezon Milaslı teknik adamlar ve Milas’ın yetiştirdiği yetenekli sporcularla çok iyi sezon geçireceğiz.
Takımımızda görev yapacak olan teknik adamlarımıza ve Milaslı sporcularımıza güveniyoruz. Milaslıyım diyen herkesin maddi ve Manevi yardımlarını bekliyoruz” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin