A+ A A-

 

3 yıldan beri Bodrum’da düzenlenmekte olan Masa Tenisi Birinci Ligine katılan, Milaslı masa tenisi takımı 2019 - 2020 sezonda başarılı olmak için çalışmalarını 18 kişilik kadrosuyla Milas Belediye Atatürk Kapalı Spor Salonu Kompleksi’nde Pazartesi ve Çarşamba günleri sürdürüyor.

04102019masatenisihazir.jpg
Haber: Sercan Ergin

Üç yıl önce 6 kişiyle başlayan masa tenisi takımı bugünkü 18 kişilik kadrosuyla değişik kategorilerde Bodrum’da yapılan turnuvalarda yer almakta. Çalışmalarla ilgili görüşlerini aldığımız Milas Belediyespor Masa Tenisi Takımının sorumlusu Eczacı Çağdaş Savaş “Üç yıl önce 6 arkadaşımız ile yola çıktık. Şu an itibariyle Büyükler ve Küçükler olmak üzere 18 masa tenisi sporcusuyla önümüzdeki ay Bodrum’da başlayacak olan müsabakalara katılacağız. Bu güne kadar Bodrum’da yapılan yarışmalarda birçok ödül aldık. 2019 - 2020 sezonunda da çok çalışarak ödüller alamaya devam edeceğiz. Büyük sporcularımızın yanı sıra masa tenisini çok seven küçük yaştaki sporcularımızla Bodrum liginde başarılı olmak istiyoruz. Önümüzdeki günlerde başlayacak olan masa tenisi müsabakalarında herkesi bizlere destek vermeye çağırıyoruz” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin