A+ A A-

 

28 Eylül günü İzmir Alsancak Spor Kompleksi plaj voleybol sahasında yapılan, Balkan Ülkeleri Plaj Voleybol Turnuvası’nda Türkiye’nin tanınmış takımlarının yanı sıra Milas Sınav Koleji Beden Eğitimi öğretmeni Kemal Evren Keskin’in öğrencileri Sinem Yıldırım ile Melisa Çalık da katıldı.

01102019plajvoleybolu.jpg
Haber: Sercan Ergin
Kemal Evren Keskin’in özel öğrencileri olan her iki voleybolcu ilk kez katıldıkları turnuvada balkan ülkeleri arasında ilk 10 takım arasına girerek büyük başarı elde ettiler. Yetenekli voleybolcular turnuvanın son gününde karşısına çıkan çok güçlü Romanya takımı karşısında çok iyi performans sergilemelerine rağmen müsabakalardan elendiler.
Milas Sınav Koleji Beden Eğitimi öğretmeni Kemal Evren Keskin hocanın özel olarak çalıştırdığı İzmir Balkan Plaj Voleybolu şampiyonasında yarıştırdığı Sinem Yıldırım, Melisa Çalık isimli voleybolculara Milas Medya Grubu olarak bundan sonraki müsabakalarda başarılar diliyoruz.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin