A+ A A-

 

Muğla Mahalli Bayanlar Voleybol Midi Takımı 2019 - 2020 sezonunda katılacağı Bayanlar Midi Kategorisi için çalışmalarına Milas Milli Eğitim Müdürlüğünde beden eğitimi öğretmeni olarak görev yapmakta olan Ünsal Çelik nezaretinde Milas Belediyesi Atatürk Kapalı Spor Salonu Kompleksi’nde başladı.

19092019bayanlarmidivoleybol.jpg
Haber: Sercan Ergin

Geçen yıl katıldıkları Midi Voleybol kategorisinde elde ettikleri başarılı sonuçlarla beğeni toplayan Milas Belediyespor Bayanlar Midi takımının başarılı teknik sorumlusu Ünsal Çelik çalışmalar hakkında gazetemize şunları söyledi.
“2019 - 2020 Muğla Mahalli Voleybol sezonunda Milas Belediyespor Kulübü olarak voleybolun her kategorisinde yer alacağız. Kulüp olarak bayanlar voleybol liginde bugüne kadar birçok kategorilerde sayısız grup ve il birincilikleri elde ettik.
2019 - 2020 sezonunda bayanlar liginde katılacağımız kategorilerde il birincisi olmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ekim ayının ilk haftasında başlayacak olan bayanlar liginde geçen yıl olduğu gibi bu yılda başarılı olmak Milas’ın adını Türkiye’ye duyurmak istiyoruz. Çocuklarımızın çalışmalarından memnunuz” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin