A+ A A-

 

Faaliyete başladığı günden beri Milas Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdürlüğü’nde görevli Handan Demirel ile Milas Merkez Orta Okulu’nda Beden Eğitimi Öğretmeni olarak görev yapan Yeter Sezer hocanın birlikte çalıştırdıkları Milas Belediyespor Erkekler Hentbol Takımı 2019 - 2020 sezonuna Milas Orkide Parkı’nda yaptıkları kondisyon çalışmasıyla başladı.

09092019sezonabasladilar.jpg
Haber: Sercan Ergin

4 yıldan beri Türkiye’de yapılan resmi Hentbol müsabakalarına katılan bu güne değin aldıkları başarılı neticelerle Türkiye’de isim yapan Milas Belediyespor Erkekler Hentbol Takımı bu sezonda katılacakları resmi müsabakalarda Türkiye birinciliği hedeflemekte.
Hentbol branşında Türkiye’de isim yapan Milas Belediyespor Erkekler Hentbol Takımının iki başarılı hocası Handan Demirel ile Yeter Sezer yaptıkları açıklamada her yıl olduğu gibi bu sezonda katılacakları bir çok resmi müsabakalarda Milas Belediyespor Erkekler Hentbol Branşında sayısız birincilikler elde edeceklerini, bu doğrultuda çalışmalarına erken başladıklarına vurgu yaptılar.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin