A+ A A-

 

Milas Beçin Esnafspor, Başkan Ekrem Vanlıoğlu yönetiminde çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Kulüp içi çalışmalarına ve transferlere hız kesmeden devam eden Vanlıoğlu, son olarak kulübe Alman iş adamı Thomas Schlenz’i kazandırdı.

02092019becinesnafsporalmantecrübesi.jpg
Haber: Hamza Balandı

Kulüp başkanlığına gelir gelmez yaptığı çalışmalarla adından söz ettiren Milas Beçin Esnafspor Başkanı Ekrem Vanlıoğlu, Teknik Direktör olarak anlaştığı Mehmet Ali Sevil’in ardından Almanların dünya markası olan sanayi devi Thyssenkrup Steel AG’un eski CEO’su ünlü iş adamı Thomas Schlenz’i de kulüp üyesi yaptı. Almanya’da özellikle genç futbolculara ayrı bir önem verdiği ve futbolla ilgisi çok yüksek olduğu bilinen 62 yaşındaki Schlenz, tecrübelerinden ve fikirlerinden yararlanmak adına takıma kazandırıldı. Saha içi ve saha dışı çalışmalarda aktif şekilde yer alacak olan Thomas Schlenz özellikle Almanya ve Milas arası futbolcu transferlerindeki koordineyi sağlayıp Milas Beçin Esnafspor’un gelecekte daha iyi noktalara gelebilmesi için katkı sağlayacak.
FUTBOLDAN UZAK KALAMIYOR
Almanya’da birçok futbol kulübüne destekleyici olduğunu ve futbolu çok sevdiğine değinen Thomas Schlenz, yılın büyük bir bölümünü Milas’a bağlı Boğaziçi Mahallesi’nde geçirdiğini söyledi. Burada da futboldan ayrı kalmak istemeyen Schlenz, Beçin Esnafspor için tüm tecrübelerini ve desteklerini sunacağını belirtti.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin