A+ A A-

 

Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Beden Eğitimi Öğretmeni Kemal Evren Keskin hocanın özel olarak hazırladığı voleybolcular, İstanbul’daki Bayanlar Plaj Voleybolunda beğeni topladılar.

02092019plajvoleybolu.jpg
Haber: Sercan Ergin

Milasımızı İstanbul’da temsil eden Evren’in öğrencilerinden Elif Sıla Özkan ve Sinem Yıldırım ikilisi U 18 ligi branşında yaşça kendilerinden büyük olan Türkiye’nin tanınmış voleybolcuları arasında şampiyonaya veda ederken Selene Baysal ve Karya Emre ikilisi son 8’e kaldı.
ÇEYREK FİNAL MÜSABAKALARINDA TURNUVAYA VEDA ETTİLER
Galatasaray, Kayseri, Samsun, İzmir, İstanbul takımlarının katıldığı Türkiye Plaj Voleybolu U 18 Şampiyonasında mücadele eden Milas Özel Plaj Bayan Voleybol takımı sporcuları voleybol severlerin dikkatini çektiler.
Kendi imkanlarıyla İstanbul’daki Plaj Voleybol Turnuvasına katılan Milaslı voleybolcuları turnuvaya götüren Beden Eğitimi Öğretmeni Kemal Evren Keskin “U 18 Türkiye Şampiyonasında çeyrek final gören takımımız önümüzdeki günlerde yapılacak olan Türkiye U 16 plaj turnuvasına iddialı bir şekilde katılacak. Daha iyi neticeler elde etmek için çalışmalarımıza Güllük’te devam ediyoruz” dedi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin