A+ A A-

 

Üç yıl önce kurulan, futbol branşının yanı sıra 2018 - 2019 sezonunda Muğla Mahalli Bayanlar Voleybol Liginde yer alan Milas Erginspor Bayan Voleybol Takımı, yeniden yapılanmaya gidiyor.

20082019erginspor_ee1e4.jpg
Haber: Sercan Ergin

Geçen sezon Muğla Mahalli Bayanlar Voleybol Liginde ilk kez yer alan bazı voleybolcuların yaşları nedeniyle takımdan ayrılan sporcuların yerlerini doldurmak için yaz tatilinde küçük yaştaki voleybolculardan Gülsüm, Sıla, Kardelen, Gülşah, Rumeysa, Emine, İlayda, Sevender, Hazal, isimli 9 yeni voleybolcu ile yapılanmaya gidildi.
Pazartesi ve Çarşamba günleri Milas Belediyesi Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda çalışmalarına devam eden sporcular Yeni takımlarında çok çalışarak iyi bir voleybolcu olmak istediklerini, hedeflerinin ileriki yıllarda Muğla voleybolunda önemli isimler arasında yer almak olduğunu söylediler.
Milas Erginspor Kulübü Basın Sözcüsü Ayşe Ekmekçioğlu takıma yeni katılan voleybolcu kızların çok yetenekli olduklarını, yeni sporculardan bu sezon başarılı neticeler beklediklerini ifade etti.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin