A+ A A-

 

Milas Belediyespor Minikler Masa Tenisi Takımı sporcularından Burhan Sarp Savaş ile Kıvanç Karabulut isimli iki yetenekli sporcu 30 Ağustos - 1 Eylül tarihleri arasında Bodrum Gündoğan Serbay Ilıcak Spor Salonu’nda yapılacak olan 30 Ağustos Zafer Kupası Masa Tenisi Turnuvası müsabakalarına hazırlanıyorlar.

16082019zaferturnuvasi.jpg
Haber: Sercan Ergin
Milas Belediyesi Atatürk Spor Salonunda çalışmalarına kendilerinden büyük abileri arasında yapan, bugüne kadar Bodrum’da düzenlenen masa tenisi turnuvalarında birçok kez birincilik, ikincilik elde eden iki yetenekli masa tenisi sporcuları, 30 Ağustos günü başlayacak ve 1 Eylül’de sona erecek olan Masa Tenisi Minikler Turnuvasına katılacakları için heyecanlı olduklarını ifade ederek, “Masa tenisi oynamayı babalarımızdan öğrendik. Küçük yaşta katıldığımız masa tenisi turnuvalarında elde ettiğimiz iyi sonuçlar sonrasında ileriki yıllarda Türkiye’de masa tenisi branşında çok iyi yerlere geleceğimize inanıyoruz. Bodrum’da yapılacak 30 Ağustos Zafer Kupası Turnuvasında başarılı olmak Milas’a madalyalarla dönmek istiyoruz” dediler.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin