A+ A A-

 

43 yıl önce Bafa Mahallesi’nin futbola meraklı olanların bir araya gelerek kurdukları Bafa Zeytinspor Birinci Amatör Küme Takımı, Ekim ayının ilk haftasında başlayacak olan Muğla Mahalli Birinci Amatör Küme müsabakaları öncesinde transfer çalışmalarına başladı.

15082019bafazeytinsporhazırlıklara.jpg
Haber: Sercan Ergin

Yeşil - Beyazlı ekibin alt yapı takımında forma giyen yetenekli sporcularına geçen yıl şans veren ekibin başarılı teknik adamı Osman Sarı, 2019 - 2020 sezonunda başarılı olma adına bu sezon nokta transferler yapacaklarını Mahalli Birinci Amatör Kümede kalıcı olmak istediklerini söyledi. Üç sezondan beri Muğla Mahalli Birinci Amatör Kümede yer alan Bafa Zeytinspor Kulübü Teknik Direktörü Osman Sarı, 2019 - 2020 sezonunda kuracakları iyi bir kadro ile başarılı bir sezon geçirmek istediklerine vurgu yaptı.
Geçen sezon takımda forma giyen bazı deneyimli sporcuları takımda tutacaklarını, gelecek vaat eden yetenekli sporcuları kadroya alacaklarını söyledi. 20 sezondan beri Bafa Zeytinspor Kulübünde teknik adam olarak görev yapmakta olan Osman Sarı bu sezon Birinci Amatör Kümede ses getirmek istediklerini söyledi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin