A+ A A-

 

Milas’ta yaşayan plaj voleybolcuları, 21 Ağustos’ta düzenlenecek turnuva öncesi çalışmalarına hız verdi.

14082019plaj_26d80.jpg
Haber: Sercan Ergin
Beden Eğitimi öğretmeni olarak görev yapan Kemal Evren Keskin hocanın özel sporcuları olan Elif Sıla Özkan, Sinem Yıldırım, Selene Baysal, Karya Emre, Esma Öykü Tiryakioğlu, Aykem Engin Lofçalı, Bahar Helvacıoğlu, İlginay Yıldırım isimli voleybolcular 21 Agustos’ta İstanbul’da düzenlenecek olan Türkiye Plaj Voleybol Şampiyonası öncesinde hazırlıklarına hız verdi.
Güllük Oba sitesi plajında çalışmalarına devam eden voleybolcular, haftada dört gün aralıksız antrenman gerçekleştiriyor. Özel sporcular, Güllük Oba Sitesi’nde Kemal Evren Keskin hocanın nezaretinde yaptıkları hazırlık müsabakasında, Muğla Mahalli Bayanlar Voleybol Ligi takımlarından Milas Erginspor takımı ile karşı karşıya geldi.
Sabahın erken saatlerinde yapılan hazırlık müsabakasında özel sporcular, Erginspor Bayan voleybol takımını yendi.
Özel voleybol takımının başarılı sporcularını çalıştıran Kemal Evren Keskin, müsabaka sonrasında gazetemize şunları söyledi: “21 Ağustos günü İstanbul’da yapılacak olan bayanlar plaj voleybolunda derece yapmak için çalışmalarımızı Güllük Oba sitesi parkurunda devam ediyoruz. Şampiyonaya katılmamızı sağlayacak olan Türkiye Voleybol Federasyonu Plaj Voleybol takımı menajeri Ercan Gürel hocamıza ve Oba Sitesi yönetimine teşekkür ediyoruz. İlk kez katılacağımız bayanlar plaj voleybolunda derece yapmak için çok iyi çalışıyoruz.”

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin