A+ A A-

 

Gençlik yıllarında Türkiye’nin tanınmış voleybol takımlarında başlarıyla voleybol oynayan şuanda Milas’ta ikamet eden, Milas Belediyespor Erkekler Veteran Voleybol takımında ter döken sporcular gelecek sezonun çalışmalarına Atatürk Spor Salonu Kompleksinde Pazartesi ve Çarşamba günleri aralıksız devam ediyor.

07082019veteranlarvoleybol.jpg
Haber: Sercan Ergin

Erkekler Veteran Voleybol takımı Muğla’da üç ayda bir yapılan belediyeler arası müsabakalarına katılıyorlar. Milas’tan Milas Belediyespor, Muğla Büyükşehir Belediyespor, Datça Belediyespor, Marmaris Belediyespor takımları arasında üç ayda bir oynanmakta olan Veteranlar Voleybol turnuvasında Milas Belediyespor Veteranlar Voleybol takımı bugüne kadar üç kez il şampiyonluğu yaşadı. Milas Belediyespor Veteranlar Voleybol takımında forma giyen her meslekten eski voleybolcuların birbirleriyle oynadıkları voleybol müsabakaları voleybol severler tarafından beğeni ile takip edilmekte.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin