A+ A A-

 

Bugüne kadar Muğla Mahalli Ligi’nde B.B. Bodrumspor ve Bodrum Yalıçiftlikspor takımlarında başarıyla teknik adam olarak görev yapan Ali Genç, sezonun yorgunluğunu atıyor.

20072019spor.jpg
Haber: Sercan Ergin
Bugüne kadar Muğla futboluna sayısız yetenekli sporcular kazandıran deneyimli teknik adam Ali Genç, 2018-2019 sezonunun yorgunluğunu çıkarıyor. Başarılı geçen futbol hayatından sonra teknik adamlığa B.B. Bodrumspor’da başlayan, yeşil beyazlı ekipte uzun yıllar görev yaptıktan sonra son 5 yıldan bu yana Bodrum Yalıçiftlik Spor Takımı’nda teknik adam olarak görev yapan Ali Genç, yorucu geçen 2018-2019 sezonu hakkında şunları söyledi: “2018-2019 sezonunda Muğla Mahalli Birinci Amatör kümede yer alan Yalıçiftlik takımında görev aldım. Sezon boyunca altyapı ve birinci amatör kümede mensubu olduğum Yalıçiftlikspor takımında elimden geleni yapmak için çaba gösterdim. Kurduğumuz iyi takımla grup şampiyonu olmak ve Süper Amatör Lige çıkmak için özveriyle çalıştık. Sezonun bitiminde Yalıçiftlikspor ile kontratım bittiği için şu an itibariyle hiçbir takımda görev almıyorum. Sezonun bitimiyle birlikte tatil yapıyorum. 2019-2020 sezonunda bütün takımlarımıza şimdiden başarılar diliyorum.”

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin