A+ A A-

 

Muğla Mahalli İkinci Amatör Küme’de uzun yıllardan beri yer alan, maddi sıkıntılar nedeniyle yıllardan beri alt yapısından yetiştirdiği sporcularla Bodrumu temsil eden Gündoğanspor 2018 - 2019 sezonunda ikinci amatör kümede hiç kırmızı kart görmeden ligi tamamladılar.

19072019kirmizikartgormeden.jpg
Haber: Sercan Ergin
Karadeniz’den Bodrum’a yerleştiği günden beri Gündoğanspor takımında teknik adam olarak görev yapmakta olan Muğla futbolunun başarılı teknik adamı Tanju Çakıcı, 2018 - 2019 sezonunda alt yapı ve İkinci Amatör Küme’de yer alan iki takımı için şu açıklamalarda bulundu:
“Bodruma yerleştiğim günden beri Gündoğan Gençlikspor takımında görev yapıyorum. Sezon başında alt yapıda yer aldık. Ocak ayından itibaren Mahalli İkinci Amatör Küme’de zor şartlarda mücadele verdik. Takımımızda yer alan gerek alt yapı takımlarımız, gerekse İkinci Amatör Küme’de yer alan sporcularımız sezonu 5 sarı kart görerek tamamladı. Her iki takımımız sezon boyunca kırmızı kart görmeden sezonu tamamladılar. 2019 - 2020 sezonuna önümüzdeki günlerde başlayacağız. Bu yıl hedefimiz geçen yıldan daha başarılı sonuçlar almak. Takımımızda emeği geçen herkese teşekkür ederiz.”

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin