A+ A A-

 

Eski futbolcu ve eski okul müdürü Abdullah Turhan, geçtiğimiz ay Hukuk Fakültesi’nden mezun olan kızı İzel Turhan ve atletizm yapan, Eğitim Fakültesi mezunu gelini Melisa Atçı; sporun her branşına olan ilgileriyle dikkat çekiyor

16072019ailecekcokseviyorlar.jpg
Haber: Sercan Ergin

Eski Futbolcu ve Beçin İlkokulu eski Müdürü Abdullah Turhan, sporun her branşını seven kızı ve atletizmci gelini ile sporun her branşını yakından tanıyor.
Geçtiğimiz ay Hukuk Fakültesi’nden mezun olan, sporun her branşını yapan kızı İzel Turhan ve üniversite yıllarında öğrenim gördüğü yıllarda başarıyla voleybol oynayan, atletizm yapan Eğitim Fakültesi mezunu gelini Melisa Atçı ile birlikte Çomakdağ Mahallesi’nde yapılan düğün güreşlerini izledi.
Öğrenim gördüğü yıllarda sporun her branşında yer alan Hukuk Fakültesi mezunu İzel Turhan ile Eğitim Fakültesi mezunu öğretmen Melisa Atçı ve babaları zamanın iyi futbolcularından Abdullah Turhan, Çomakdağ’da izledikleri düğün güreşi sonrasında gazetemize şunları söylediler: “Ata sporu minder ve Yağlı güreş olmak üzere sporun her branşını çok seviyoruz, fırsat bulduğumuzda takip ediyoruz. Bütün hanımefendilerin de ata sporu yağlı pehlivan güreşlerini takip etmelerini bekliyoruz.”

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin