A+ A A-

 

Milas Belediyespor Erkek Voleybol takımları, çalışmalarını sıcak havaya rağmen etkili biçimde sürdürüyor.

11072019belediyespor.jpg

Haber: Sercan Ergin

Aldığı başarılı sonuçlarla tüm voleybolseverlerin yüzünü güldüren Milas Belediyespor Yıldız ve Genç Erkekler Voleybol takımları, herkesin tatil yaptığı bu günlerde aşırı sıcaklara rağmen gelecek yıl ilk önce grup birinciliği ardından Muğla Erkekler İl Şampiyonluğu elde etmek için çalışmalarını sürdürüyor.
Antrenör Mustafa Arıkan hocanın nezaretinde aralıksız çalışan Milas Belediyespor Erkekler Voleybol takımları, okulların tatile girmesinin ardından her branş sporcusunun deniz kenarında tatil yaptığı dönemde Milas Belediye Atatürk Kapalı Spor Kompleksi’nde amacına ulaşmak için çaba gösteriyor. Yapılan çalışmalar hakkında görüşlerini aldığımız Muğla voleybolunun genç yetenekli antrenörü Mustafa Arıkan takımı hakkında şunları söyledi: “Milas Belediyespor Erkek Voleybol takımı olarak 2019-2020 sezonunda il şampiyonluğu elde etmek için çalışmalarımıza büyük özveriyle aralıksız devam ediyoruz. Bunaltıcı sıcaklarda sporcularımın çalışma azmi disiplininden çok memnunum. Milas Belediyespor olarak erkek voleybol liginde il şampiyonluğu hedefliyoruz.”

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin