A+ A A-

 

Güllükspor’un genç futbolcuları, 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı dolayısıyla düzenlenen etkinliklerde hem antrenman yaptı, hem de doyasıya eğlendi.

10072019gulluklusporcular.jpg

Haber: Sercan Ergin

Her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı’nın en renkli etkinlikleri, geçtiğimiz cumartesi günü renkli görüntülerle gerçekleşti. Kabotaj Bayramı’nda bu yıl, Muğla Mahalli Birinci Amatör Küme’de yer alan Güllük Gençliksporlu futbolcular ve Güllük dışından yarışmalara katılan birçok sporcu, birbirleriyle kıyasıya yarıştı.
Yüzlerce seyircinin ilgi ile takip ettiği yağlı direk müsabakalarında yarışmaya katılan daha önce 2 kez yağlı direk birincisi olan Güllüksporlu Umut Vardar, yaptığı açıklamada gazetemize şunları söyledi: “Bu sezon Kabotaj Bayramı’nda yağlı direk yarışmalarına katılım çok yüksekti. Kışın sahalarda futbol oynadığımız Güllük Gençliksporlu futbolcu arkadaşlarımızla kıyasıya yarıştık. Yağlı direk yarışmasını bu yıl İbrahim Erbey kazandı. Yağlı direk yarışmaları bir saatten fazla sürdü. Geçmiş yıllarda yağlı direk birincilerinin elendiği yarışmada, arkadaşımız İbrahim Erbey’in birinci olması hepimizin tesellisi oldu.” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin