A+ A A-

 

2018-2019 sezonu Türkiye Şampiyonu Milasspor ile Vatan Kupası sahibi Kırklareli spor takımları 18 Temmuz’da Kırklareli Stadyumu’nda karşı karşıya gelecek.

06072019master.jpg
Haber: Sercan Ergin
Türkiye Süper Ligi hakemlerinin yöneteceği Süper Kupa müsabakası öncesinde çalışmalarına ara vermeden devam eden Milasspor Mesterler, Süper Kupa’yı kazanmak için antrenmanlarını sürdürüyor. Süper Kupa müsabakasına büyük önem verdiklerini belirten ve Türkiye Şampiyonluğu’nun tesadüf olmadığını dile getiren Milasspor Masterler Koordinatörü Erkan İşli, Süper Kupa’yı almak için çok iyi oynayacaklarını, Milas’a Süper Kupa’yla dönmek istediklerini söyledi.
Kazanmak için çok istekli olan Milasspor Masterler takımı, Kırklareli’nde yapılacak Süper Kupa müsabakasına şu kadro ile katılacak: Teknik Direktör Mehmet Kabak, Kaleci Antrenörü Yaşar Yalçın, Milasspor Mastırlar Kurucu üyesi Milasspor Mastırlar takımı Koordinatörü Erkan İşli, Takımın Genel Kaptanı Ferhat Akar, Kaleci Metin, Kaleci Sebahattin, Kaleci Onurhan, Akın Çilek, Soner, Hasan Gül, Takım Kaptanı Kemal Aydeniz, Ahmet Tanyeli, Cüneyt Tanyeli, Mehmet Turgay, Gökhan, Remzi, Fatih, Deniz, Hasan Çiftçi, Ahmet, Ramazan, Akın Bildik.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin