A+ A A-

 

Milas Menteş Gençlikspor Kulübü As Başkanı genç işadamı Nebil Uçarsu, 2019-2020 sezonunda Menteş Gençlikspor alt yapı takımlarından grup şampiyonluğu beklediklerini vurguladı.

04072019hocamızaguveniyoruz.jpg

Haber: Sercan Ergin
Muğla’nın en genç as Başkanlarından biri olan Nebil Uçarsu, takımının yaz spor okulu çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu. Üç yıl önce kurulan, bugüne kadar Muğla Mahalli Ligi’nde alt yapı takımları ile lige katılan takımı Muğla futbolunun tanınmış teknik adamlarından Recep Çay’ın çalıştırdığını hatırlatan Uçarsu, “Milas Menteş Gençlikspor kulübü olarak kurulduğumuz günden beri Milas’ta birçok etkinlikler düzenleyerek sesimizi duyurmaya çalıştık. 2019-2020 sezonundan itibaren çok güvendiğimiz Recep Çay hocamızla Muğla Mahalli Altyapı Ligi’nde grup şampiyonlukları yaşamak istiyoruz. Yaz spor okulumuza her geçen gün büyük ilgi duyuluyor. Kulüp olarak değişik etkinlikler düzenleyerek kulübümüzün adını Türkiye’ye duyurmak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin