A+ A A-

 

Muğla Mahalli Kadınlar Voleybol Ligi’nde Milas’ı temsil eden Milas Erginspor, 2003 doğumlu İlayda Bozok ile anlaşmaya vardı.

120619ilaydabozok.jpg
Haber: Emre Baştaşkın

Milas Erginspor, Aksaray Hasanlar Kulübü’nde üç sezondan bu yana kadın futbol takımında forma giyen ve takım kaptanlığı yapan 2003 doğumlu İlayda Bozok ile anlaşmaya vardı. Milas’a geçtiğimiz yıl ailesi ile birlikte yerleşen ve futbolu çok seven Bozok, Aksaray Hasanlar kulübünde başarıyla üç yıl futbol oynamıştı. İlayda Bozok, Milas Erginspor Kadın Voleybol takımını neden seçtiğini şu sözlerle dile getirdi: “Geçtiğimiz yıl ailem ile birlikte Milas’a yerleştik. İlk geldiğim günlerde yaptığım araştırmada Milas’ta kadın futbol takımının olmadığını fakat kadın voleybol takımının bulunduğunu öğrendim. Milas Erginspor takımının Başkanı Sercan Hocayla Şehir Stadyumu’nda topla yaptığım antrenman sırasında tanıştım. Sercan Ergin Hocanın teklifi sonrasında Milas Erginspor Kadın Voleybol takımında antrenmanlara başladım. Futbolun yanı sıra voleybol yeteneğimin olması nedeniyle yaptığım antrenmanlarda kısa süre içerisinde takım arkadaşlarımla kaynaştım. 2019-2020 sezonunda Muğla Kadın Voleybol Ligi’nde Erginspor takımı formasını giyeceğim’ dedi.
Bozok, takım arkadaşı İrem Demirtaş ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin