A+ A A-

 

Milas Sakarya İlkokulu’nun minik basketbolcuları, performanslarıyla göz dolduruyor.

07062019basketbol.jpg

Haber: Sercan Ergin

Milas Milli Egitim Müdürlüğü bünyesindeki Sakarya İlkokulu’nda, sınıf öğretmeni olarak görev yapmakta olan Nurullah Sarı’nın çalıştırdıgı ‘Miniminikler Basketbol Takımı’ sporcuları kıyafetleri, disiplinli yanlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor.

2018-2019 sezonunda Sakarya İlkokul sınıf öğretmeni Nurullah Sarı hocanın nezaretinde kurulan Miniminik Basketbol Takımı, sezonu Milas Belediye Atatürk Spor Kompleksi’nde yapılacak son antrenmanla tamamlayacaklar.

Sezon boyu okul bahçesinde yaptıkları antrenmanlar hakkında görüşlerini aktaran sınıf öğretmeni Nurullah Sarı, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Futbol, voleybol branşlarının yanı sıra basketbol branşına da okulumuzda eğitim gören minik sporcularımızdan basketbol takımı kurduk. Minik basketbolcularımızın öğrenme; azmi salonda yaptırmak istediklerimi, yetenekleri ile disiplinli şekilde yapmaları, hepsinin ileride çok iyi basketbolcu olacağını gösteriyor. Miniminik sporcularımızın, aile bireyleri sezon boyunca çocuklarına destek verdiler. Aile bireylerine verdikleri destek için hepsine teşekkür ediyoruz.”

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin