A+ A A-

 

Milas Erginspor Bayan Voleybol Takımı, yaz ayları boyunca çalışmalarına ara vermeden sürdürecek.

010619calisma.jpg
Haber: Sercan Ergin

Milas Erginspor Bayan Voleybol Takımı, yaz ayları boyunca çalışmalarına ara vermeden devam edecek.
Tarihinde ilk kez 2018-2019 sezonunda Muğla Mahalli Bayanlar Voleybol Ligi’nde yer alan Milas Erginspor, okulların tatile girmesinin ardından takımı yeni kazandırılan yeni sporcularıyla gelecek senenin çalışmalarına ara vermeden devam edecek.
Muğla voleyboluna yeni yüzler kazandıran Milas Erginspor Kulübü Yönetim Kurulu yetkilileri, kulübün çalışmalarıyla ilgili şunları söyledi: “Üç yıl önce kurulan Milas Erginspor, ilk önce futbol branşıyla bu sezon hem futbol hem de bayanlar voleybol branşıyla Milas’ı, Muğla’da temsil etmektedir. Hiç bir geliri olmayan kulübümüz mahalli ligde; futbol ve voleybol branşlarında yer almaktadır. Milas Erginspor Kulübü, 2019-2020 sezonunu öncesinde çalışmalarını Milas Belediye Atatürk Spor Kompleksi’nde haftada pazartesi ve çarşamba günleri yaptığı çalışmalarla aralıksız devam ediyor. Bu sezon, geçen yıla göre daha iyi bir kadro ile mahalli bayanlar liginde yer alacağız.”

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin