A+ A A-

 

Gençlik Haftası nedeniyle, Milas’ta düzenlenen Liseler Arası Futbol Turnuvası müsabakaları tamamlandı.

170519liseturnuva.jpg
Haber: Sercan Ergin

19 Mayıs Gençlik Haftası Liseler Arası Futbol Turnuvası müsabakaları, dün Milas Şehit Metin Özcan Stadyumu’nda oynanan yarı final müsabakalarıyla sona erdi.
Beden eğitimi öğretmenleri; Ali Akın Çilek, Çağrı Arıkan, Hasan Başaran ve Hüseyin Açar’ın yönettiği müsabakalarda; Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi birinci, Milas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ikinci, Milas Cumhuriyet Anadolu Lisesi üçüncü ve Milas Sınav Lisesi dördüncü oldular.
8 lise takımının katıldığı turnuvalarda oynanan güzel futbolu, Milaslı sporseverler ilgi ile takip ettiler.
Turnuvaya; Şehit Murat İnci Anadolu İmam Hatip Spor Lisesi, Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Milas Bilim Lisesi, Milas Sınav Lisesi, Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Milas Cumhuriyet Anadolu Lisesi, Milas Anadolu Lisesi takımları katıldı.
Dereceye giren takımlara 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda kupaları takdim edilecek.
Milasmedya Grubu olarak Gençlik Haftası’nda birbirleriyle tanışan, iyi futbol oynayan 8 takımıza bundan sonraki müsabakalarında başarılar diliyoruz.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin