A+ A A-

 

Muğla Mahalli Ligi İkinci Amatör Küme’de yer alan Bodrum Gündoğanspor, hedeflerinin Birinci Amatör Küme’ye terfi etmek olduğunu kaydetti.

150519hedefamatorlig.jpg
Haber: Sercan Ergin

Muğla Mahalli Ligi İkinci Amatör Küme’de yer alan Bodrum Gündoğanspor, önümüzdeki sezon için hedeflerini açıkladı.
Gündoğanspor Kulübü’nde göreve başladığı günden beri çalıştırdığı alt yapı takımlarıyla, birçok grup şampiyonluğu yaşayan Gündoğanspor takımının başarılı Teknik Direktörü Tanju Çakıcı; gelecek sezon hedeflerinin Muğla Mahalli Birinci Amatör Küme olacağını ifade etti.
Gündoğanspor Teknik Direktörü Çakıcı, açıklamasında şunları dile getirdi: “Göreve başladığım Gündoğanspor’da ilk hedefim alt yapılarda başarılı olmaktı. Allah’ın izni ile takımımız alt yapı liglerinde 5 sezon değişik kategorilerde, grup şampiyonluğu yaşadı. Alt yapımızda benimle çalışan yetenekli sporcularımın yaşları büyüdüğü için 2019-2020 sezonundan itibaren, Gündoğanspor olarak hedefimiz mevcut kadromuzla Muğla Mahalli Birinci Amatör Küme’ye terfi etmek istiyoruz. Takımımızda forma giyen çok yetenekli sporcularımız mevcut. Yıllardan beri alt yapılarda çalıştığım, sporcularımın yeteneklerini iyi bildiğimden beraber çalıştığım sporcularıma güveniyorum. Önümüzdeki sezon kulüp olarak hedefimiz, İkinci Amatör Küme’de grup şampiyonu olarak Birinci Amatör Küme’ye çıkmak istiyoruz. Yıllardan beri alt yapılarda çalıştığım sporcularıma güvenim sonsuz.”

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin