A+ A A-

 

Muğla Mahalli Birinci Amatör Küme’de oynayan Bafa Zeytinspor takımı, önümüzdeki sezon güçlü bir kadro kurarak lige iddialı başlamak istiyor.

140519sezonbafa.jpg
Haber: Sercan Ergin

45 yıldan beri Muğla Mahalli Ligi’nde yer alan Bafa Zeytinspor Kulübü, geçtiğimiz ay Bafa Arena Sahası’nda yapılan geleneksel boğa güreşinde sonrasında elde ettiği kazançla; 2019-2020 sezonunda Muğla Mahalli Birinci Amatör Küme’de güçlü bir kadro kurarak ligi iyi bir yerde tamamlamak istediğini açıkladı.
Bafa Zeytinspor Kulübü Başkanı Sami Şener, geçtiğimiz hafta yapılan boğa güreşinde elde edilen kazançla kaliteli bir ekip kuracaklarını vurgu yaptıktan sonra şunları söyledi: “45 yıldan beri Muğla Mahalli Ligi’nde yer alan takımımızın, kazancı olmadığı için iki yıldan beri Bafa’da kulüp yararına boğa güreşi düzenliyoruz. 2018-2019 sezonunda mevcut kadromuza ilaveten Milas takımlarında yer alan bazı sporcuları, kadromuza katarak çıktığımız Mahalli Birinci Amatör Küme’de son maçta elde ettiğimiz galibiyetle Birinci Amatör Küme’de kaldık. Geçtiğimiz hafta Bafa sahasında düzenlediğimiz boğa güreşinde elde ettiğimiz kazançla 2019-2020 sezonunda başarılı sonuçlar almak için Muğla mahalliliğinde yer alan takımlardan sporcular transfer etmek istiyoruz. Ön çalışmalarımıza başladık bile. Gelecek sezon hedefimiz, ligi orta sıralarda tamamlamaktır.”

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin