A+ A A-

 

Milas Şehit Metin Özcan Stadyumu’nda oynanan Türkiye U19 Ligi Birinci Grup play-off müsabakalarının şampiyonu, Antalya Büyükşehir Belediye Asatspor oldu.

060519asatspor_88cc6.jpg
Haber: Sercan Ergin

Türkiye U19 liglerinde, illerinde ‘U19 Ligi Şampiyonu’ olarak Milas’ta ‘Birinci Grup’ müsabakalarına katılan Antalya Büyükşehir Belediye Asatspor U19 Ligi takımı, grubunda oynadığı üç müsabakayı kazanarak grup şampiyonu oldu.
Milas Şehit Metin Özcan Stadyumu’nda geçtiğimiz perşembe günü 5 takımın katıldığı Türkiye U19 Ligi Birinci Grup müsabakalarında; grubunda oynadığı müsabakaları kazanarak ‘Grup Birincisi’ olarak bundan sonra Türkiye’nin muhtelif 24 yerlerinde yapılacak olan şampiyonalara katılacak Antalya Büyükşehir Asatspor U19 takımı, Birinci Grup’ta oynadığı güzel futbolla beğeni topladı.
Muğla bölgesi hakemlerinin yönettiği müsabakalarda alınan toplu sonuçlar şöyle;
Asatspor: 2- Güzelbahçe Belediyespor: 0, Aydınspor: 4 - Manisa Salihlispor: 1, İzmir Güzelbahçe Belediyespor: 1 - İzmir Balçova Belediyespor: 5, Salihli Belediyespor: 1-Balçova Belediyespor: 2, Aydınspor: 0-İzmir Güzelbahçe Belediyespor: 1, Aydın Kuşadasıspor: 0.
Finalde Antalya Büyükşehir Belediyesi Asatspor: 2- İzmir Balçova Belediyesi: 1.
Milas Şehit Metin Özcan Stadyumu’nda oynanan müsabakaları; Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mehmet Top, İl Temsilcisi Ali Karakaya, Sekreter Yardımcısı Ersin Köksal takip etti.
Milas Gençlik ve İlçe Spor Müdürlüğü memurlarından Tayfun Uslu, İmdat Çelik ve Ferdi Aşıcı, dört gün boyunca konuk takımlara engin hizmet verdiler.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin