A+ A A-

 

Türkiye Masterler Federasyonu’nun düzenlediği Masterler Ligi’nde, Milasspor tüm rakiplerini yenerek şampiyon oldu. Milasspor Masterler takımının bu başarısı, Milas’ın göğsünü kabarttı.

040519milasspor_2b1a6.jpg
Haber: Demet Leyne Turhan

Türkiye Masterler Federasyonu’nun düzenlediği Masterler Ligi’nde, Milasspor tüm rakiplerini yenerek şampiyon oldu.
Türkiye Masterler Federasyonu’nun yedi bölgede düzenlediği Masterler Ligi’nde; gruplarında birinci, ve ikinci olan takımların tarafsız saha Antalya Kemer’de 7 gün süren play-off müsabakalarında Milasspor Masterlar takımı; grup şampiyonluğunun ardından güçlü rakiplerini bir bir yenerek Türkiye Masterler şampiyonu oldu.
Gençlik yıllarında profesyonel liglerde futbol oynayan elit oyunculara sahip olan Milasspor’un, grup şampiyonluğunun ardından Türkiye Masterler Ligi Şampiyonu olması Milas’ta büyük sevinç yaşattı.
Müsabakaların tamamlanmasının ardından Masterlar Federasyonu tarafından ödül törenine geçildi.
Milasspor takımında; kaleci Metin turnuvanın en iyi kalecisi, Kemal Aydeniz gol kralı, Deniz Kibar en iyi sporcu, Milasspor Antrenörü Mehmet Kabak en başarılı teknik adam, Milasspor takımı en centilmen takım oldukları için ödül aldılar.
Turnuva sonrasında görüşlerini aktaran Milasspor takımı sorumlusu Erkan İşli, yaptığı açıklamada: “Bizleri turnuvaya gönderen sporcularımıza, büyük destek veren Milas Belediye Başkanımız Muhammet Tokat ve turnuvayı şampiyon tamamlayan Milassporlu futbolculara teşekkür ediyoruz.” dedi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin