A+ A A-

 

Muğla İkinci Amatör Küme’de yer alan Milas Dörtyol Gençlikspor takımı, hafta sonu Güllük’te Kavaklıdere Belediyespor ile karşılaşacak.

080219mac.jpg
Haber: Sercan Ergin

Muğla İkinci Amatör Küme’de yer alan Milas Dörtyol Gençlikspor takımı, hafta sonu Güllük’te Kavaklıdere Belediyespor ile maç yapacak.
Uzun yıllardan beri Muğla Mahalli İkinci Amatör Küme’de yer alan, Milas’ın mütevazi takımı Dörtyol Gençlikspor önümüzdeki cumartesi günü Güllük Sahası’nda saat 14.00’te karşı karşıya geleceği Kavaklıdere Belediyespor müsabakası için hazırlıklarını tamamladı.
2018-2019 sezonu İkinci Amatör Küme’de iyi neticeler elde etmek için iyi bir kadro kuran, Milas Dörtyol Gençlikspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve basın sözcüsü Ayhan Günay yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Cumartesi günü karşılaşacağımız takım, Muğla Mahalli Ligi’nde uzun yıllar Birinci Amatör Küme, Süper Amatör Küme’de yer almış, yılların deneyimli takımı olan Kavaklıdere Belediyespor ile karşı karşıya geleceğiz. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nde öğrenim gören yetenekli oyunculara sahip olan rakibimiz karşısında, sahaya üç puan için çıkacağız. Takımımızda forma giyen sporcularımıza güvenimiz tam. İyi bir oyun sergileyerek kazanmak istiyoruz. İşimizin kolay olmadığını, haddimizi de biliyoruz. Haftayı üç puanla kapatırsak, ligin üst sıralarında yer alırız. Güllük sahasında oynanacak müsabakada herkesi bizi izlemeye davet ediyoruz.”

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin