A+ A A-

 

Muğla Mahalli Birinci Amatör Küme’de Milas’ı temsil eden Bafa Zeytinspor Kulübü açıklamalarda bulundu.

040219altyapi.jpg
Haber: Sercan Ergin

1974 yılında kurulan, bugüne değin Muğla Mahalli Ligi’nde İkinci Amatör Küme ve Birinci Amatör Küme’de yer alarak Milas’ı temsil eden Bafa Zeytinspor Kulübü bundan böyle dışarıdan paralı transferler yapmayarak kendi özüne dönüyor.
Yeşil beyazlı takımın alt yapısında yetişen, bu sezon Birinci Amatör Küme’de yer alan sporcuların sezon boyunca gösterdikleri başarılı performanslar nedeniyle, bundan böyle kendi özüne döneceklerini vurgu yapan Bafa Zeytinspor Kulüp Başkanı Sami Şener, takımıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
Şener, açıklamalarında şunları kaydetti: “Uzun yıllardan beri Muğla Mahalli Ligi’nde zor şartlarda yer alıyoruz. Geçtiğimiz ay sonu sona eren Mahalli Birinci Amatör Küme maçlarının ardından alt yapımıza büyük önem vereceğiz. Sezon ortasında Birinci Amatör Küme’de yer alan takımımızın maddi sıkıntı nedeniyle; çektiklerini iyi bildiğimizden U19 takımındaki sporcular başta olmak üzere havaların ısınmasının ardından minik takım çalışmalarına başlayacağız. Hedefimiz alt yapıdan yetiştireceğimiz minik sporcuları hazırlayarak önümüzdeki yıllarda kendi özümüze döneceğiz. Muğla Mahalli U19 Ligi’nde yer alan takımımızda çok yetenekli sporculara sahibiz. Gelecek yıllarda kendi sporcularımızla Muğla’yı temsil edeceğiz. Muğla Mahalli Birinci Amatör Küme’de son müsabakada kaldığımız için camia olarak çok mutluyuz.”

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin