A+ A A-

 

Milas’ta geleneksel olarak her yıl düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler Günü Voleybol Turnuvası, oynanan maçların ardından başladı.

031118voleybol_bdd53.jpg
Haber: Sercan Ergin
Milas’ta geleneksel olarak her yıl düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler Günü Voleybol Turnuvası, oynanan maçların ardından başladı.
Her yıl düzenli olarak tertip edilmekte olan 24 Kasım Öğretmenler Günü Voleybol Turnuvası, 4 grupta 18 takımın katılımıyla Milas Doktor Mete Ersoy Ortaokulu Spor Salonu’nda start aldı.
24 Kasım Öğretmenler Günü Voleybol müsabakalarını; Filiz Beycur, Mustafa Emekli, Merve Çakır, Onur Semiz, Hasan Başaran, Tuncay İn, Halim Başkonuş, İbrahim Şahin, Kemal Evren Keskin, Denizhan Kuşçu isimli beden eğitimi öğretmenleri yönetiyor.
Voleybol turnuvasının başlama vuruşunu ise Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal yaptı. Turnuvanın ilk gününde İmam Hatip Okulu, Ortaköy’ü 3-0, İMİ Koleji, Milas Bilim Lisesi’ni 3-0 yendi.
Turnuvanın ikinci müsabakasında İMİ Koleji güzel bir oyundan sonra Milas Bilim Lisesi’ni yenerken, ortaya koyduğu güzel voleybolla taraftarlarının büyük alkışını topladı.
İMİ Koleji takımını kalabalık taraftar grubu takip etti. Müsabaka sonrasında takımlarını ayakta alkışlayarak soyunma odasına gönderdiler. Müsabakalara haftanın 5 günü devam edileceği öğrenildi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin