A+ A A-

 

Milas Belediyespor Kulübü Masa Tenisi takımı, çalışmalarına devam ediyor.

011118disiplin.jpg
Haber: Sercan Ergin
Milas Belediyespor Kulübü Masa Tenisi takımı, Masa Tenisi branşı açıldığı günden beri Muğla Mahalli Ligi’nde katıldığı resmi müsabakalarda aldıkları başarılı neticelerle, mavi beyazlı ekibin Masa Tenisi’nde de başarılı olduğunu cümle âleme gösteriyor.
Çalışmalarını Atatürk Spor Kompleksi’nde haftanın 2 günü aralıksız sürdüren Milas Belediye Masa Tenisi sporcuları, birlikte yaptıkları açıklamada şunları söylediler: “Milas Belediyespor Masa Tenisi takımımız, her meslekten kurulu olan oyuncu kadrosuyla Masa Tenisi branşı açıldığı günden beri Muğla’da ve Bodrum’da yapılan resmi müsabakalarda aldığı başarılı sonuçlarla Ege’de Masa Tenisi branşında adını duyurdu. Milas Belediyespor Büyükler Masa Tenisi takımının yanı sıra Bayanlar Masa Tenisi’nde de iyi bir ekip kurmuştur. Bizim amacımız alt yapımızı kurarak, alt yapıdan yetiştireceğimiz yetenekli sporcularla Milas Belediyespor Masa Tenisi’ne sporcu kazandırmak. Çalışmalarımıza disiplin içerisinde devam ediyoruz. Masa Tenisi oynamak isteyenlere, Milas Belediye Atatürk Spor Kompleksi’ne bekliyoruz.”

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin