A+ A A-

 

2018-2019 sezonu Muğla Mahalli Süper Amatör Küme’de şampiyonluğa oynayan, asıl hedefleri BAL’a çıkmak olan Yeni Milasspor’un kadrosu belirlendi.


Haber: Sercan Ergin

Bu yıl Muğla Mahalli Süper Amatör Küme’de şampiyon olduktan sonra asıl hedefi BAL’a çıkmak olan Yeni Milasspor, kadrosunu belirledi.
2018-2019 sezonunda Yeni Milasspor’u beden eğitimi öğretmenleri; Cenk Atasoy, yardımcısı Önder Becek, kondisyoner Kamil Çetin çalıştırıyor.
Mor beyazlıların sporcu kadrosu şu isimlerden oluştu: Anıl, Mustafa Gökyaşlı, Emirhan, İnan, Fahri, Görkem, Übeyt, Bedrican, Muhammet, Semih, Ayberk, Emre Kuncak, Engincan, Alaaddin, Görkem Küçük, Oğulcan, Esat Ayaz, Çağrı, Devrim, Hasan, İlyas, Emre İçöz, Serhat Çiçek, Muhammet Kılıç, Ulaç Çağlayan.
2018-2019 sezonunun şampiyonluğuna oynayan takım Yeni Milasspor Kulübü Başkanı Ahmet Karabıyık, sezon öncesi çalışmalar hakkında şu bilgileri verdi: “Milas Şehir Stadyumu’nun bakımda olması nedeniyle, sezon başı çalışmalarına Milas Arena Sahası ve DHMİ Sahası’nda devam ediyoruz. Kasım ayı başında tamamlanacak olan Milas Şehir Stadyumu’nun bitmesini dört gözle bekliyoruz.”

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin