A+ A A-

 

Yeni Milasspor yönetimi tarafından düzenlenecek olan dayanışma yemeğinde sporcular, yönetim ve taraftarlar 13 Ağustos’ta bir araya gelecek.

08082018dayanismamanset_f2c6e.gif

Haber: Sercan Ergin

Yeni Milasspor yönetimi, sporcuları ve taraftarları 13 Ağustos’ta Havuzbaşı Restoran’da düzenlenecek olan dayanışma yemeğinde bir araya gelecek. Dayanışma ve geleneksel şampiyonluk yemeği pazartesi günü saat 20.00’de gerçekleşecek. Yeni Milasspor’a gönül vermiş tüm Milassporluların katılacağı etkinlikte Tolga Çandar, Yasemin Çandır ve sürpriz sanatçılar sahneye çıkacak.
Yeni Milasspor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Karabıyık, tüm Milasspor sevdalılarını düzenlenecek dayanışma ve şampiyonluk yemeğine davet ederek, “Herkesi biletlerini alarak pazartesi günü yapılacak gecemize çağırıyoruz. Milas ve Milasspor aşığı taraftarlarımız bizleri bu anlamlı günde yalnız bırakmayacaklardır.” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin