A+ A A-

 

3 ay önce gerçekleşen yetenek testinde başarılı olan 151 Milaslı minik sporcu çalışmalarını sürdürüyor.

030818spor.jpg
Haber: Sercan Ergin

Yaklaşık 3 ay önce Türkiye’nin 81 ilinde başlatılan proje ile yetenek testine giren sporculardan başarılı olan 151’i çalışmalarına Milas Kapalı Spor Salonu’nda devam ediyor.
Spora yatkınlığı ve yeteneği bulunan ilkokul seviyesindeki minik sporcular, spor uzmanları Bünyamin Emik, Abdullah Aldemir, Tuğçe Handan Demirel isimli hocaların nezaretinde pazartesi çarşamba, cuma günleri saat 10.00 ile 11.30 saatleri arasında Milas Kapalı Spor Salonu’nda sportif yetenek çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar hakkında görüşlerini aldığımız Bünyamin Emik, Tuğçe Handan Demirel, Abdullah Aldemir isimli hocalar şunları söyledi: “Üç ay önce Muğla İl Müdürlüğü’nde görev yapan spor uzmanlarının üç gün süren yetenek testi sonrasında yetenekli bulunan 151 minik sporcularımızı kapalı spor salonunda çalıştırıyoruz.”

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin