A+ A A-

 

Yeni Milasspor’da 7 yıldır görev alan başarılı futbolcu Yiğit Yüksel, Muğlaspor takımına transfer oldu. 

11072018muglaspor.gif Haber: Hamza Balandı
Yeni Milasspor’un başarılı oyuncusu Yiğit Yüksel, Muğlaspor ile anlaşma imzaladı. 7 yıldır görev aldığı Yeni Milasspor’dan ayrılan Yüksel, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.
Yüksel, “7 yıldır formasını giydiğim, her dakikasından keyif aldığım, her maçta terimin son damlasına kadar savaştığım, giymekten onur duyduğum Yeni Milasspor formamı bir gün geri giymek üzere askıya astım. Bugünden itibaren Muğlaspor ile anlaşmış bulunmaktayım.” sözlerini kullandı.
7 yıldır mor beyazlı formasını giydiği Milasspor’dan ayrılırken vefa örneği sergileyen Yüksel sözlerini, “Bugünlere gelmemde katkısı olan kulüp başkanlarım, hocalarım, yöneticilerim, takım arkadaşlarım ve büyük Milasspor taraftarına teşekkür ederim. Bir gün daha güzel yerlerde görüşmek dileğiyle. Ayrıca 2 senedir bana kaptanlıktan çok abilik yapan Emre Gülizar Kuncak’a ayrı teşekkür ederim. Hoşça kalın.” diyerek sona erdirdi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin